Ólavsøkurenningin varð hildin í tí fagrasta veðrinum, ein kann ynskja sær. Undirtøkan var góð og serliga hjá børnunum møttu nógv til startin. Tað ger nakað við kappingina, at børnini byrja, tí tey eru so spent og leggja nógv fyri. Og tey trekkja eisini fleiri áskoðarar við sær, sum ger Ólavsøkurenningina til nakað heilt serligt.

Tíverri riggaði tíðtakingin hjá øllum børnunum ikki, men úrslitini eru her:

Dreingir U7
Jákup Thomsen 2012 Treysti 1
Jónatan Gregersen 2012 Onki felag 2
Bjarni Bogason Enni 2012 Onki felag 3
Jónatan Melo Skaalum 2012 Onki felag 4
Rasmus Teitsson í Skorini 2012 Onki felag 5
Martin Mikkelsen 2013 Onki felag 6
Benjamin í Skorini 2014 Hvirlan 7
Páll Akselsson 2013 Onki felag 8
Magnus Akselsson Apol 2013 Onki felag 9
Halgir Klein Arnbjerg 2013 Onki felag 10
Liam Mikkelsen 2013 Onki felag 11
Janus Martin Egholm 2014 Onki felag 12
Pól Vilhelmsson Fuglø 2013 Treysti 13
Símeon Hvannastein 2013 Treysti 14
Benjamin Melo Skaalum 2015 Onki felag 15
Bjørn Bláfoss Rasmussen 2015 Onki felag 16

 

Dreingir U10
Axel Holm Simonsen 2009 Dreingir U10 Bragdið 1 01:27
Poul Klein Arnbjerg 2009 Dreingir U10 Onki felag 2 01:33
Óli Mortansson Vang 2010 Dreingir U10 Onki felag 3 01:35
Bárður Djurhuus Thorsteinsson 2009 Dreingir U10 Onki felag 4 1:36
Kristjan Róksson 2011 Dreingir U10 Hvirlan 5 01:37
Bogi Samson Vang 2010 Dreingir U10 Bragdið 6 01:43
Markus Hellesen 2010 7 01:44.3
Daniel Thomassen 2009 Dreingir U10 Onki felag 8 01:44.7
Josias Hvannastein 2010 Dreingir U10 Treysti 9 01:45
Jónas Sigtórsson 2010 10 01:46
Rói Thomassen 2010 Dreingir U10 Hvirlan 11 01:47
Magnus Akselsson 2011 Dreingir U10 Onki felag 12 01:50
Sámal Nesá 2011 13 01:51
Elias Akselsson Apol 2009 Dreingir U10 Onki felag 14 01:52
Robert Róason Vilhelmsen 2011 Dreingir U10 Bragdið 15 01:57
Atli Wang Atlason 2011 Dreingir U10 Fylkir 16  2:00
Geyti Krákustein Geyti 2011 Dreingir U10 Onki felag 17  2:11
Markus Eliasssen 2011 Dreingir U10 Onki felag 18  2:12
Markus Mikkelsen 2011 19  2:35

 

Dreingir U13
Rúni Samsson Vang 2006 Dreingir U13 Bragdið 04:34
Jógvan í Lon 2008 Dreingir U13 Bragdið 04:57
Dánial Gregersen 2008 Dreingir U13 Onki felag 05:09
Saxo Kragesteen 2006 Dreingir U13 Onki felag 05:24
Jónathan Joensen 2008 Dreingir U13 Onki felag 05:42
Jóhan Hendrik Lamain í Horni 2008 Dreingir U13 Onki felag DNF
Oystein av Skarði 2006 Dreingir U13 Onki felag DNS
Dreingir U17
Jónas Isaksen 2005 Dreingir U17 Bragdið DNS
Harald Egholm 2005 Dreingir U17 Onki felag 04:34
Gentur U7
Emma Petersen 2012 Frælsi 1
Vera Lilja H. Róadóttir 2012 Bragdið 2
Eva í Lon 2012 Bragdið 3
Ró Apolonia Hansdóttir 2012 Bragdið 4
Helena Egilstrøđ Jensen 2012 Onki felag 5
Emily Thomsen 2013 Treysti 6
Marjun Fríða Lamain í Horni 2012 Onki felag 7
Maria Jacobsen 2012 Onki felag 8
Lív Bláfoss Rasmussen 2013 Onki felag 9
Sigga Holm Rein 2014 Onki felag 10
Tordis Holm Schwartson 2012 Onki felag 11
Tabita Schwartson Christiansen 2014 Onki felag 12
Jemima Hvannastein 2015 Treysti 13
Elin Maria Isaksen 2012 Bragdið 14
Elisabet Thomassen 2014 Hvirlan 15
Kristina Holm Johannessen 2014 Onki felag 16
Wivi Andrassardóttir Thomassen 2015 Onki felag 17
Lucille Poux 2014 Onki felag 18
Debora Christiansen 2015 Onki felag 19
Eina Mai Thomassen 2016 Hvirlan 20
Saloma Hvannastein 2016 Treysti
Silja Teitsdóttir í Skorini 2014 Onki felag
Katrina Róksdóttir á Neystabø 2016 Onki felag

 

 

Gentur U10
Sigrið Hansdóttir 2010 Gentur U10 Bragdið 1 01:24
Debora Hvannastein 2011 Gentur U10 Treysti 2 01:39
Heiðrún Bogadóttir Enni 2010 Gentur U10 Onki felag 3 01:40
Ayla Mølvig 2009 Gentur U10 Danmark 4 01:41
Alda H. Egholm 2009 Gentur U10 Onki felag 5 01:46
Magna Holm Johannessen 2011 Gentur U10 Onki felag 6 01:49
Helena í Skorini 2011 Gentur U10 Hvirlan 7 01:51
Hadassa Schwartson Christiansen 2011 Gentur U10 Onki felag 8 1:53.4
Bjørg Mohr Jensen 2010 Gentur U10 Onki felag 9 1:53.8
Katrin Lamain í Horni 2010 Gentur U10 Onki felag 10 01:54
Kristianna Holm Rein 2011 Gentur U10 Onki felag 11 01:55
Gentur U13
Sophilia Wraae Mukisa 2006 Gentur U13 Onki felag 04:58
Senia Kragesteen 2006 Gentur U13 Onki felag 05:36
Alisa Mølvig 2006 05:38
Elena Ellindsdóttir 2008 Gentur U13 Hvirlan 05:54
Tabita Hvannastein 2008 Gentur U13 Treysti 06:17
Gentur U17
Arina Ludvig Michelsen 2005 Gentur U17 Bragdið 05:11

Úrslit vaksin:

http://app.lap.io/event/2019-olavsoekurenning/results