Tann 32. Flaggdagsrenningin var avgreidd í gjár. Veðrið var av tí besta, men tað gjørdist heldur váttligt, júst tá kappingin var farin í gongd. Yngstu børnini runnu fyrst og úrslitini eru her:

Gentur 2009 og seinni
1.       Sigrið Hansdóttir Hvirlan 01:35
2.       Ása Lea Ellefsen Næss Frælsi 01:46
3.       Angela D. Simonsen 01:50
4.       Fía Nolsøe 01:53
5.       Tórunn H.Weihe 01:57
6.       Anna H.Eysturoy Lassen 01:59
7.       Lóa Dal-Christiansen 02:01
8.       Helena í Skorini 02:02:42
9.       Hadassa S. Christiansen 02:02:89
10.   Dagmar á Heiðunum 02:03
11.   Sigrun Guttesen 02:05
12.   Magna Holm Johannesen 02:11
13.   Katrin L.Lamain í Horni 02:13
14.   Eva í Lon 02:14
15.   Silja Hovgaard 02:15
16.   Ró A. Hansdóttir Hvirlan 02:22
17.   Fríða E. Erlingsdóttir 02:25
18.   Marjun F.Lamain í Horni 02:29
19.   Lilja Maria Rúnadóttir 02:32
20.   Emily Thomsen 02:42
21.   Tabita S. Christiansen 02:45
22.   Ronja H. Durhuus 03:07
Dreingir 2009 og seinni
1.       Axel Holm Simonsen Bragdið 01:37
2.       Bárður Thorsteinsson 01:48
3.       Adrian Eysturoy Olsen 01:52
4.       Kristjan Róksson 01:57
5.       Rókur Reginsson 01:58
6.       Rói Thomassen 02:04
7.       Bogi Vang Bragdið 02:06
8.       Nóa Olsen 02:12
9.       Jákup Thomsen 02:14
10.   Martin Petersen 02:36
11.   Jóhan Johannesen 02:38
12.   Bjarni Tausen 02:55
13.   Hóri Eysturoy Olsen 03:02
14.   Róar Eysturoy Olsen 03:07
Gentur 2007-2008
1.       Brá Zakariasardóttir Bragdið 04:07
2.       Ró Reginsdóttir 04:11
3.       Sofía E.Hansen 04:19
4.       Marta A.Højgaard 04:34
5.       Fjóla S. Vilhelm 05:12
6.       Ró Unadóttir Fjallsbak 05:13
7.       Elena E. Olsen Hvirlan 05:25
8.       Bjarta Signarsdóttir 05:25
9.       Nanna Jóanesardóttir 05:33
10.   Silja Falch Heinesen 05:42
11.   Mira Laursen 05:44
12.   Andrea á Lava Olsen 05:47
Dreingir 2007-2008
1.       Jógvan í Lon Bragdið 03:52
2.       Fríður Dam Johannesen 04:09
3.       Hans Erik Eiriksson Bragdið 04:15
4.       Janus Bech Joensen 04:36
5.       Herbert H. Johannesen 04:47
6.       Dánjal Petursson 04:49
7.       Jóhan H.Lamain í Horni 06:01
Gentur 2005-2006
1.       Vibeka Eihilt Sivertsen Treysti 03:28
2.       Sóleyð Petersen 09:21
Dreingir 2005-2006
1.       Bjarti Vang Bragdið 03:07
2.       Rúni Vang Bragdið 03:34
3.       Nils Eiriksson Bragdið 04:01
4.       Ári Rúnason 04:46

Hjá teimum vaksnu vann fyri fyrstu ferð ein rennari úr Roysni, Regin Thomsen og aftur í ár, og fyri áttandu ferð vann Rebekka Fuglø.

Úrslitini hjá teimum vaksnu eru niðanfyri:

Trýst her

Virkiskappingin endaði soleiðis:

Kvinnur:

1 Onk Amb   57 stig

2 G4 Ort           61 stig

3 Blóðbankin   64 stig

4 HFS                79 stig

5 Team Raska  83 stig

6 Betri 2            101 stig

7 Betri 1             112 stig

8 G4 kir              145 stig

Virkiskappingin menn:

1 Skálkur              36 stig

2 Betri 1                42 stig

3 Betri 2                93 stig

4 Raska Menn     119 stig

5 Formula             157 stig

6 TK1                      174 stig

7 Raska 2 Menn   181 stig

8 TK2                     184 stig

Landsverk             204 stig

Her eru myndir, sum Absalon Hansen hevur tikið: